Matting Office Wellness - Elin Sander, Jörgen Svensson, Ulrica Brandt, Henrik Botha, Kerstin Stöllman och Bertil Lundström.

Kontakta oss

Kontakta oss på Office Wellness om du vill veta mer om våra produkter.

Öppettider: 8.0 - 16.45
Tel: 0322 - 67 08 00 | info@matting.se

Webshop för dig som är återförsäljare hittar du här: www.matting.se

Försäljning

Elin Sander
Mobil: +46 703 23 03 97
elin.sander@matting.se

Ulrica Brandt
Mobil: +46 70 615 98 88
ulrica.brandt@matting.se

Jörgen Svensson
Mobil: +46 739 20 61 18
jorgen.svensson@matting.se

Jerker Wiman
Norge / Finland / Europa

Mobil: +46 706 52 01 09
jerker.wiman@matting.se

Försäljningschef
Henrik Botha
Mobil: +46 70 648 17 96
henrik.botha@matting.se

Kundtjänst

Tel: +46 322 67 08 00
info@matting.se

Kerstin Corn
Tel: +46 322 67 08 04
kerstin.corn@matting.se

Ellinore Albertsson
Tel: +46 322 67 08 23
ellinore.albertsson@matting.se


VD
Camilla Elvljung
Tel: +46 322 67 08 02
Mobil: +46 702 14 83 89
camilla.elvljung@matting.se

Konceptutveckling
Malin Helltén
Tel: +46 322 67 08 19
Mobil: +46 70 767 93 18
malin.hellten@matting.se

Affärsstöd
Bertil Lundström
Mobil: +46 706 72 48 03
bertil.lundstrom@matting.se

 

Office Wellness – en del av Matting

Box 514, SE – 441 15 Alingsås, Tomasgårdsvägen 19  SE – 441 39 Alingsås | Tel: 0322 67 08 00 | info@matting.se

 

ActiveS
Ett skolkoncept för ökad aktivitet och bättre koncentration.
Tel: +46 322 67 08 01
ActiveS@matting.se

 

Matting Solutions
För välkomnande och tillgängliga miljöer samt hälsosamma och säkra arbetsplatser.
Tel: +46 322 67 08 05
projekt@matting.se